piątek, 9 listopada 2012

Comeback. Czyli: Impresje wakacyjne part 1 of Some

 Serdecznie witam po niepokojąco długiej przerwie w werwie. Jako że werwa powróciła z urlopu, postanowiłam uczcić jej comeback nowym postem. Piszę prosto spośród wiru pracy twórczej i mniej twórczej, czego efekty będziecie mogli już niedługo zaobserwować. Tymczasem zapraszam na serię postów dotyczących epizodów artystycznych, gminnych i innych, jakie miały miejsce w czasie moich długich wakacji. Bez luźnego pitu-pitu zapraszam na odcinek pierwszy.

 Part 1. Tuscany. And other parts of Italy.

 We wrześniu miałam okazję spełnić jedno z największych marzeń i wyjechać do Włoch. Spędziłam tam niespełna dwa tygodnie przy okazji pleneru malarskiego, będącego częścią mojego studiowania na Politechnice. Ogrom wspaniałości, jakie przyniosła ze sobą ta podróż całkowicie przyćmił wszelkie jej niedogodności (chociaż autokaru przez 24h nie polecam). Poniżej zamieszczam dramatycznie niewielką ilość zdjęć, choć w aparacie przywiozłam ich setki. Pozwólcie się uwieść urokowi Italii!

Monterigioni:
Florencja:

Siena:

Pitigliano:Rzym:Grosseto:
2 komentarze:

 1. Witaj, cudowny ten Twój blog, tyloma różnymi rzeczami się zajmujesz! ;) Czy mogę prosić Cię o jakiś kontakt? Mam kilka pytań, ale dla odmiany dotyczących szkoły bo widzę że studiujesz tam gdzie chcę się wybrać :) mój mail: niemy_film@poczta.onet.pl Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Great info ! I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don’t know what to say except that I have
  OBAT JANTUNG BOCOR

  Obat Jantung Bocor

  Obat Kista

  Obat Ejakulasi Dini

  Obat Kanker Prostat

  Obat Lipoma

  Obat Miom

  Obat Herbal Jantung Bocor

  Obat Jerawat

  Obat Vitiligo

  OdpowiedzUsuń